Dergi/Fuar

Dergi/Fuar

Deubau Essen 2014 15.01.2014 - 18.01.2014 / Essen - ALMANYA DEUBAU : International German Building Trade Fair Almanya essen uluslar arası yapı fuarında7 hol içerisinde 182 katılım firma arasında En yoğun ziyaret edilen stand olduk.  

Devamı

Kırgızistan

Kırgızistan

Orta asyanın en nadide Türk etnik kökenli ülkesi olan Kırgızistan’da Ridas tanıtım ve uygulama başarısıyla hızla tanınmakta olan Ridas Canlı Sıva markası diğer Türk etnik kökenli ülkelere de ulaşmaktadır. Kırgızistan'daki Muhammed Bey ve ekibinin benzersiz uygulama yeteneği ile Ridas bir başka görsellik kazanmakta ve Kırgızistan halkının özel ilgisini çekmiş, müşteri memnuniyeti ile ciddi geri dönüş sağlamıştır. 

Devamı

Demoktatik Kongo

Demoktatik Kongo

Afrikanın ortasında bulunan tabiat güzellikleri ile çok güzel bir ülke olan Demokratif Kongo Cumhuriyeti’ne yapmış olduğumuz fuar ve resepsiyon neticesinde ülkenin devlet erkanı ve önde gelen inşaat firmaları, mimarlarının katılımlarıyla çok yoğun ilgiye sahip olduk.

Devamı

Avrupada

Avrupada

  Belçikada RDS Group Mustafa Konakçı yönetimindeki şirket 3 yıllık azimli kararlı ve olağanüstü gayretleri ile Belçika Lüksemburg Fransa Filipinler ve birçok Avrupa  ülkesinde çok üst seviyede başarı sağlamıştır. 

Devamı


Site Dili

Ziyaretçi / Üye Bilgisi

93 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Haberler

Görüntüleme Sayısı 
Başlık Yazar Tıklamalar
Teşekkürler Web Yönetcisi tarafından yazıldı. 2827
Ridas-ArGe Web Yönetcisi tarafından yazıldı. 3072
Doğanın renk cümbüşü Web Yönetcisi tarafından yazıldı. 7598
ULTRA RİDAS Web Yönetcisi tarafından yazıldı. 3424
İlkler her zaman önemlidir Web Yönetcisi tarafından yazıldı. 1671
Buradasınız: RiDAS Kurumsal Hakkımızda Haberler